Dviejų muzikos kūrėjų tandemas sujungiantis muziką, šokį ir vizualizacijas į vienį

Gana naujas projektas muzikos scenoje, bet ne naujokai muzikos kūryboje. Jau pastebėti užsienio spaudoje, Five Rituals ir jų projekto branduolys – Deividas Jaroška ir Andrius Grinevskis – skonių ir garsų fanatikams paruošė išskirtinį pasirodymą.

Muzikos kūrėjai specialiai Balio gerbėjams paruošė gyvą pasirodymą į kurį įmaišė mūsų mėgstamo vinilo skambesio! Beje, Five Rituals neseniai išleido dvigubą plokštelę, draugišką gamtai t.y. pagamintą iš perdirbto plastiko (!), kurią galite įsigyti Bali Wood Café arba mūsų -> E-Parduotuvėje. O jei kils noras artimiau susipažinti su atlikėjais ir paklausyti šio albumo (su komentarais), žiūrėkite LOFTAS TV laidą su barista Tomu Vėju -> https://youtu.be/Yfs1xltvkeE.

Deividas ir Andrius nepraeina pro Bali Wood Café nepaskanavę mūsų gaminamos Vietnamese Coffee 👹 Klausykitės specialaus Five Rituals pasirodymo per spotify, soundcloud, itunes, podbean, tunein, vaizdinę dalį išvysite youtube, o tai ką mėgsta gerti atlikėjai visada rasite Bali Wood kavinėje.

All music is improvised and created on the performance. Contains samples from James Blake.

Vinyl used in the performance: Nicolas Jaar ‎– Space Is Only Noise Parrenin* / Weinrich* ‎– Jours de Grève, Dream-York Compositions vol.1 – Limited edition album

Gear used in performance: Mac & PC Ableton live piano Arturia collection 7, Varia Instruments RDM20

Directed by: Tomas Vėjas

Produced by: Matas Nakrošis (Sisorkan)

Camera, VHS camera: Matas Petkūnas

Cast: Five Rituals

Music: Five Rituals

Director of photography: Morta Kaz

Artworks: Emilija Žukauskaitė

Special thanks to: www.guvus.lt


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *