Ar tam, kad pasijustum Balyje, būtina skristi ten 24 valandas? Ne! Mes manome, kad Balio būseną galime susikurti pačios! Per judesį, per drabužius, per aplinką, per bendrystę. Tad kviečiame į „Popietę Balyje“! Ką veiksime įsikvėpusios šios salos laisvės? Būsi viena pirmųjų, gyvai susipažinusių su „Drabužių kelionėmis“!


„Drabužių kelionės“- tai vieta, kur gražūs drabužiai ir aksesuarai keliauja iš miestų į miestus, iš vienų rankų į kitas naujas, mylinčias rankas. Čia gyvuoja ir vintažas, ir šviežiausias mados klyksmas! Mes pasinersime į „Drabužių kelionių“ vizijos įgyvendinimą. Galėsi ne tik apžiūrėti mūsų drabužius, juos įsigyti, bet ir pasidalinti savo drabužiais, kuriems laikas atrasti vietą naujuose namuose. Čia mes pasirūpinsime savo spintomis ir gamta, įsikvėpsime Balio energijos ir tvarumo idėjos, tyrinėsime savo būsenas ir drabužių grožį, dalinsimės jų istorijomis, liesime, matuosime, apsikeisime, dovanosime arba pirksime. Erdvę kursime pačios!

APRANGOS KODAS: Balio sala kūne.

MYLIMI DRABUŽIAI. Atsinešk iki 5 drabužių, kurie yra gražūs, kokybiški, bet jų jau nebedėvi arba gal net niekada taip ir neužsidėjai. Turėsi galimybę dovanoti, mainyti, parduoti šias mylimas puošmenas kitoms popietės dalyvėms.

KAVA. Pirmas kavos puodelis – mūsų dovana!

DRABUŽIŲ KELIONĖS. Pristatysime projekto idėją ir turėsime ypatingų drabužių XS, S, M, L dydžių, kurie atkeliavo iš skirtingų moterų spintų.

• Susitikimo metu galėsi gardžiuotis „Bali Wood Café“ subtilaus skonio desertais, kava, klausytis vinilo skambesių, mėgautis nuostabiu, Balio dvasia persmelgtu, naujai įrengtu kavinės interjeru.

• Dalyvavimas nemokamas.• Dalyvių skaičius ribotas.

Būtina registracija: https://bit.ly/Popiete_Balyje

• Drabužių įsigijimas bus galimas tik atsiskaitant grynaisiais.

Data: 2021 lapkričio 20 d.
Laikas: 14:00-16:00 val.
Vieta: „Bali Wood Café“, Mindaugo g. 16, Vilnius

Kviečiame dalyvauti turint GP

Renginio organizatorės “Drabužių kelionės”.

Daugiau informacijos apie renginį facebook puslapyje


Palikite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *