X
Grįžti į viršų
  1. KAVA IR VINILAS (ATOSTOGŲ RITMU) BALI WOOD CAFE 0:10
  2. SPACE (CUT) PAULIUS KILBAUSKAS 3:00
  3. THIRD (CUT) FIVE RITUALS 3:00
  4. LOPŠINĖ [CUT] LUKAS PILKAUSKAS 3:00

Apie mus

 

Bendradarbiavimo su kavos pupelių skrudintojais Backstage Roasters (Lietuva) ir Rocket Bean Roasters (Latvija) dėka klientus pasiekia itin kokybiški ir išskirtiniai produktai. Mylimas pupeles išsirinks tiek tie, kas pirmenybę teikia tiršto kūno, šokolado ir riešutų poskonio kavoms, tiek lengvų, uoginių, vaisiškų kavų mėgėjai. 

Nepamirštame ir arbatos mylėtojų. Džiaugiamės unikalių Tealure produktų įvairove. Nuo 2014 metų arbata prekiaujanti Tealure komanda dirba atsižvelgdama į vietinių Nepalo arbatos tradicijų puoselėjimą. Mažuose ūkiuose augintos, lengvos, natūralios, nuostabaus aromato arbatos gali atsidurti ir Jūsų puodelyje. 

Nuo 2020m. vasaros bendradarbiaudami su Amandus desertine, asortimentą papildėme Indonezijos įkvėptais vegetariškais bei veganiškais užkandžiais ir desertais. Išskirtinius skonius specialiai Bali Wood Café  kūrė augalinės mitybos specialistė Evelina Buzaitė. 

Norime plėsti kavos gėrimo kultūrą. Gardiems ryto ritualams siūlome įsigyti įvairių dydžių rankinių keramikinių ir plieninių girnų kavos malūnėlių, klasikinių Aeropress, Chemex ir V60 kavinukų, kartu su jiems skirtais specialiais filtrais. 

Pasiruošusius į kavos kultūrą nerti giliau, kviečiame į renginius, degustacijas, mokymus. Pastarieji tiks tiek kavos entuziastams, tiek profesionalams. 

Ateikite pasimėgauti, atsipalaiduoti, ragauti. Jei niekuomet nesilankėte, liksite maloniai nustebę – esame įsikūrę kartu su prancūziškų dovanų parduotuve Provincialė bei interjero dizaino parduotuve Bali Wood. Kviečiame pajausti išskirtinę meno, kvapų ir skonių simbiozę.

BALI WOOD CAFÉ NUOMA

Jaukioje, modernioje, atostogų nuotaiką skleidžiančioje erdvėje galite rengti savo šventes, verslo susitikimus, fotosesijas, filmavimus ar mokymus. Patalpas rezervuoti galite kavinės nedarbo metu, – yra sėdimos vietos, projektorius, puiki garso aparatūra. Lauksime!

 

MOKYMAI

Esame kavos profesionalai ir savo žiniomis mielai dalinamės. Organizuojame tiek pilnus (kelių dienų), tiek dalinius, grupėms skirtus,  kavos mokymus. Dalyvaudami įgysite ne tik teorinių žinių, bet ir išmoksite drąsiai valdyti kavos aparatą. Nesvarbu, ar kavos srityje esate naujokai, ar norite pagilinti jau turimas žinias – į sugebėjimus atsižvelgsime ir lauksime Jūsų. Mokymai gali tapti puikia dovana kavos entuziastui arba turiningu laisvalaikio praleidimu su kolegomis, draugais ar šeima.

RENGINIAI

Organizuojame įvairius edukacinius renginius ir kavos degustacijas, kurias vainikuoja muzikiniai vakarėliai. Užsisakykite mūsų naujienlaiškį, viską sužinosite pirmieji!

E-Parduotuvė   Naujienos   Meniu   Kontaktai   Taisyklės   Privatumo politika

© 2021 by guvus.lt. Visos teisės saugomos.