X
Grįžti į viršų
  1. KAVA IR VINILAS (ATOSTOGŲ RITMU) BALI WOOD CAFE 0:10
  2. SPACE (CUT) PAULIUS KILBAUSKAS 3:00
  3. THIRD (CUT) FIVE RITUALS 3:00
  4. LOPŠINĖ [CUT] LUKAS PILKAUSKAS 3:00

Apie mus

 

Bendradarbiaudami su kavos pupelių skrudintojais Backstage Roasters (Lietuva) ir Rocket Bean Roasters (Latvija) klientams siūlome itin kokybiškus ir išskirtinius produktus. Mylimas pupeles išsirinks tiek tie, kas pirmenybę teikia tiršto kūno, šokolado ir riešutų poskonio kavoms, tiek lengvų, uoginių, vaisiškų kavų mėgėjai. 

Nepamirštame ir arbatos mylėtojų – džiaugiamės unikalių Tealure produktų įvairove. Nuo 2013 metų arbata prekiaujanti Tealure komanda dirba atsižvelgdama į vietinių Nepalo arbatos tradicijų puoselėjimą. Mažuose ūkiuose augintos, lengvos, natūralios, nuostabaus aromato arbatos gali atsidurti ir Jūsų puodelyje. 

Nuo 2020 m. vasaros bendradarbiaudami su Amandus desertine, asortimentą papildėme Indonezijos įkvėptais vegetariškais bei veganiškais užkandžiais ir desertais. Išskirtinius skonius specialiai Bali Wood Café kūrė augalinės mitybos specialistė Evelina Buzaitė. Nuo 2021 metų pristatome atnaujintą mūsų patiekalų asortimentą, kuriame taškosi Azijos žemyno kelionių prisiminimai. Korėjietiškas street toast’as, tailandietiški sumuštiniai, vietnamietiška Phở Bò sriuba, egzotiškos mangų salotos, makaronų salotos su vištienos iešmeliu, raudonojo kario troškinys ir desertui – kokosų pieno panna cotta. Šių receptų autorius – Azijos gatvės virtuvės fanatas bei vienas iš “Hofman Magic” maisto namų įkūrėjų Renat Boreiko.  

Norime plėsti kavos kultūrą. Gardiems ryto ritualams siūlome įsigyti įvairių dydžių rankinių keramikinių ir plieninių girnų kavos malūnėlių, klasikinių Aeropress, Chemex ir V60 kavinukų, kartu su jiems skirtais specialiais filtrais. 

Pasiruošusius į kavos kultūrą nerti giliau, kviečiame į renginius, degustacijas, mokymus. Pastarieji tiks tiek kavos entuziastams, tiek profesionalams. 

Ateikite pasimėgauti, atsipalaiduoti, ragauti. Jei niekuomet nesilankėte, liksite maloniai nustebę – esame įsikūrę kartu su prancūziškų dovanų parduotuve Provincialė, interjero dizaino parduotuve Bali Wood, plokštelių kolekcininkų klubu “Kava ir Vinilas”.

Kviečiame pajausti išskirtinę meno, kvapų ir skonių simbiozę.

BALI WOOD CAFÉ NUOMA

Jaukioje, modernioje, atostogų nuotaiką skleidžiančioje erdvėje galite rengti savo šventes, verslo susitikimus, fotosesijas, filmavimus ar mokymus. Patalpas rezervuoti galite kavinės nedarbo metu, – yra sėdimos vietos, projektorius, puiki garso aparatūra. Lauksime!

 

MOKYMAI

Esame kavos profesionalai ir savo žiniomis mielai dalinamės. Organizuojame tiek pilnus (kelių dienų), tiek dalinius, grupėms skirtus,  kavos mokymus. Dalyvaudami įgysite ne tik teorinių žinių, bet ir išmoksite drąsiai valdyti kavos aparatą. Nesvarbu, ar kavos srityje esate naujokai, ar norite pagilinti jau turimas žinias – į sugebėjimus atsižvelgsime ir lauksime Jūsų. Mokymai gali tapti puikia dovana kavos entuziastui arba turiningu laisvalaikio praleidimu su kolegomis, draugais ar šeima.

RENGINIAI

Organizuojame įvairius edukacinius renginius ir kavos degustacijas, kurias vainikuoja muzikiniai vakarėliai. Sekite mus facebook, instagram arba užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir viską sužinosite pirmieji!

E-Parduotuvė   Naujienos   Meniu   Kontaktai   Taisyklės   Privatumo politika

© 2022 by guvus.lt. Visos teisės saugomos.